Відбулося комісійне обстеження салонів селища

13 серпня 2019 року відбулося комісійне обстеження закладів побутового обслуговування населення селища у складі спеціалістів відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Бородянському районі.

Згідно обліку в Немішаєвому функціонує 13 закладів побутового обслуговування населення (перукарні, салони краси, масажні, манікюрні та косметичні кабінети). Комісія обстежила 8 закладів та у 5-ти виявила порушення вимог санітарного законодавства. Це переважно відсутність сертифікатів та експертних висновків щодо засобів, які використовуються в роботі, ненадання медичних книжок працівниками закладів та договорів оренди. Також два заклади не мають умов для прання білизни, що також є порушенням умов Санітарно-протиепідемічного режиму.

Висновки комісії будуть направлені власникам закладів для ознайомлення та вжиття необхідних заходів.

Обстеження проводилося відповідно до рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки Бородянської районної державної адміністрації від 26.06.2019 року.