“Великодні дзвони” всьоме відлунали над Немішаєвим

Великдень. Чудо із Чудес!
Радіємо – Христос Воскрес!

Сьомий рік поспіль Немішаєве святкує Воскресіння Господнє Великоднім богослужінням, освяченням Великодніх кошиків та фестивалем «Великодні дзвони».

Кілька останніх років захід відбувався в Будинку культури селища. Але фестиваль росте і розвивається, розширює свої горизонти і змінює формат. Учасники і організатори – усі ми разом робимо його щороку цікавішим та пізнавальнішим. Новинкою цьогорічного фестивалю стала не тільки локація на територій Немішаївського навчально-виховного комплексу, але й акція «Великоднє дерево», «Писанка-квест», концерт-конкурс інструментальної музики та академічного співу «До Світлого дня» у Немішаївській дитячій школі мистецтв, виховний захід «Світлий День Великдень», який підготували та провели учні 3-А класу Немішаївського НВК.

Цього року погода не надто сприяла тому, аби провести час на вулиці. Але усі, хто 29 квітня прийшли на фестиваль, мали змогу у теплій атмосфері оглянути виставку творчих робіт, послухати святковий концерт, придбати вироби народних умільців, зробити фото на пам’ять та пригоститися великоднім частуванням на території Немішаївського НВК.

Серед учасників конкурсу творчих робіт журі обрало 26 переможців, яких відзначили грамотами та цінними подарунками. Усі інші отримали подяку за участь та відзнаку з логотипом фестивалю «Великодні дзвони». Усього в виставці-конкурсі взяли участь близько 300 учасників різних вікових категорій! Тут були представлені роботи не лише учнів немішаївських шкіл, але й вироби дітей і дорослих з Ірпеня, Бучі та Клавдієво-Тарасового.

Вітальне слово Блаженнійшого Митрополита Київського та всієї України Епіфанія до фестивалю Великодні Дзвони. Зображення збільшується по кліку

На святковий концерт приїхали учасники з Бучі, Ірпеня, Ворзеля та Бородянки. Немішаєве представляв дитячий фольклорний ансамбль «Калинонька», Арт-студія AS, хореографічна студія мистецького центру «Етюд», студія Energy Dance та народний хор «Калинові дзвони». Усі учасники концерту отримали грамоти, медалі та кубки.

Слова привітання організаторам, учасникам та гостям фестивалю передав Блаженнійший Митрополит Київський та всієї України Епіфаній. «Відродження та популяризація духовних традицій нашого побожного народу – це надважливе завдання не лише Церкви, але й всього українського суспільства. Залучення дітей, молоді та дорослих до різних видів творчості не лише зберігає традиції нашого народу, але й формує побожні естетичні смаки, духовні та патріотичні настрої для наступних поколінь, утверджує нас як високодуховну націю. Велика радість бачити як молоде покоління українців з посмішкою на обличчі продовжує творити християнську культуру України», – йдеться у вітальному слові Блаженнійшого Епіфанія.

Засновник фестивалю та настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці у Немішаєвому отець Ярослав Чопань подякував за підтримку і співпрацю Немішаївській селищній раді, Немішаївському ЖКП за допомогу у проведенні заходу, Немішаївському НВК – за теплий прийом, меценатам фестивалю – за довіру та фінансову участь, а організаторам свята за те, що пліч-о-пліч творили, вигадували, шукали, вкладаючи душу і серце у світлу справу.

Велика подяка усім учасникам творчого конкурсу, колективам та виконавцям, а також глядачам, які своєю підтримкою, своїми роботами, своїми виступами та своєю присутністю спільно зробили Світлий понеділок та фестиваль «Великодні Дзвони» неймовірно теплим і радісним святом. До зустрічі наступного року!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

А переглянути фото з заходу можна на сторінці заходу у Фейсбук. Дякуємо за фото Руслану Біляковичу.