Вчителі фізкультури розпочнуть навчальний рік з новим інвентарем

Громадська рада з питань спорту посприяла закупівлі для шкіл селища спортивного інвентарю. Перша школа отримала 2 ігрові м’ячі Mikasa MVA300, 6 тренувальних м’ячі Mikasa MVA310 і 4 балончика заморозки. До НВК надійшли 14 комплектів нової форми Macron з набитими на них номерами для жіночої волейбольної команди Крилаті фурії, а також два тренувальні м’ячі збільшеної ваги, кінезіотейпи та пластир.

Увесь інвентар закуплений за кошти селищного бюджету.

Нагадаємо, що в селищі функціонує три громадських ради: з питань спорту, культури та молоді. Усі ради сформовані за участі небайдужих мешканців, котрі зацікавлені в розвитку того чи іншого напрямку в селищі. Кожен може вільно долучитися до будь-якої ради. Головна умова: бажання активно розвивати обраний напрямок в селищі, раціонально використовуючи бюджетні кошти, брати участь у засіданнях ради.