Важливо! Заходи по запобіганню поширення вірусу в селищі

На виконання рішення Бородянської райдержадміністрації, особистий прийом громадян Немішаївською селищною радою скасовується.

Прийом проводитиметься за допомогою Skype, логін для пошуку Онлайн Немішаєве

Засіданнями комісій з питань екології Немішаївської селищної ради та Бородянської райдержадміністрації прийнято рішення про обмеження для населення :

•  Призупинити проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
  • Призупинити роботу закладів громадського харчування , розважальних заходів,нічних клубів, саун, спортивних центрів, ринків, торговельних площадок. Дозволено надавати послуги харчування із застосуванням адресної доставки.
  • Забороняється проведення вуличної торгівлі.
  • Рекомендується обмежити пересування між населеними пунктами.
  • Скасувати особисті прийоми громадян органами державної влади та органами місцевого самоврядування.
  • Перевізникам громадського транспорту заборонено здійснювати перевезення більше 10 громадян.
  • Рекомендується керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій або позмінну роботу працівників, передбачити режим регулярного провітрювання приміщень, за можливості здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання;

Повний текст протоколів за посиланням.

One thought on “Важливо! Заходи по запобіганню поширення вірусу в селищі

Comments are closed.