В Україні вперше офіційно святкують два Різдва

Цього року Україна вперше офіційно святкує два Різдва – президент підписав закон про «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України» щодо святкових і неробочих днів, який був прийнятий Верховною Радою України 16 листопада 2017 року та встановив 25 грудня офіційним вихідним днем.

В той же час зміни до Закону є цілком природним для української багатоконфесійної держави, в якій частина громадян належать церквам, які відзначають Різдво саме 25 грудня.

Тож, користуючись такою нагодою, прийміть вітання з цим традиційним, та водночас незвичайним днем. Міцного здоров’я, успіхів у роботі, злагоди, благополуччя та родинного затишку! Нехай новорічні свята для всіх нас будуть по-справжньому яскравими й незабутніми.