В селищі пройшов тренінг для спеціалістів, що працюють з дітьми та молоддю

У вівторок, 04 липня 2017 року, в селищі відбувся тренінг для спеціалістів, які працюють з дітьми та молоддю в рамках спільної роботи з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та реалізації проекту Ради Європи «Створення платформи взаємодії влади та різних поколінь громади селища Немішаєве».

На тренінг було запрошено активних діячів громади, які вже проявили свою громадську позицію та були задіяні в заходах, що реалізовуються в Немішаєві. З них 11 осіб відвідали тренінг з питань роботи з молоддю вперше.

Протягом 6 годин активної роботи присутні отримали не тільки теоретичні знання, але й змогу накласти ці знання на реальну ситуацію в селищі, а також створити в робочих групах план по якісному покращенню життя дітей та молоді в селищі, вирішення нагальних проблем, та мотивацію для подальшої реалізації цих планів.

Приємно відзначити, що в селищі почав формуватися міцний громадський актив, який не просто працює з цільовою групою дітей та молоді, але й реально бачить проблеми громади, які прагне вирішити.

По закінченні тренінгу була озвучена можливість проведення ще кількох подібних заходів, тож просимо усіх бажаючих приєднатися до тренінгів з питань роботи з молоддю селища залишати заявки з ПІП та контактним телефоном на електронну скриньку nemish.info@gmail.com.

Даний захід проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.

One thought on “В селищі пройшов тренінг для спеціалістів, що працюють з дітьми та молоддю