В селищі відзначили Всесвітній день безпритульних тварин

У третю суботу серпня в світі відзначають Всесвітній день безпритульних тварин.

Вже вдруге в селищі відбувається захід, який має на меті більше розповісти мешканцям про проблему безпритульних тварин, ознайомити з методами уникнення появи нових тварин на вулицях селища та з метою влаштувати покинутих тварин у люблячі сім’ї.

17 серпня в Немішаївському будинку культури зібрались усі небайдужі до долі вуличних тварин. В рамках заходу відбувся благодійний ярмарок, виставка вуличних тварин, яких можна було взяти додому, дефіле з тваринами, лекції спеціалістів в галузі ветеринарної медицини, виступи юних талантів селища, фотовиставка, перегляд мультфільму та традиційна презентація роботи в селищі з безпритульними тваринами.

Тетяна Ольховик зазначає:

Немішаєве – єдине на Бородянщині, де за підтримки місцевої влади та волонтерів є можливість реалізувати хороші справи, пов’язані з братами нашими меншими. Аудиторія заходу – переважно ті, хто причетні до цієї справи і небагато з пересічних. Але тим не менш сьогодні були щасливі і ми і наші улюбленці. Уже вкотре запропоновано ретранслювати тематичний захід у школах з метою запобігання жорсткого відношення дітей до тварин. Удячна, що колись мала можливість, зовсім випадково, познайомитися з Аліною Курамшиною. Певно, якби не вона, ми б не консолідували зусилля у такій хорошій справі!

Крім того, банери, виготовлені до цього заходу, після свята було розміщено на залізничному вокзалі, щоб якомога більше людей могло дізнатися про існування Дня безпритульних тварин та про те, як їм допомогти. Адже найефективнішим методом регулювання чисельності вуличних тварин є стерилізація домашній улюбленців.