В селищі урочисто відкрили оновлений парк Шевченка

02 вересня об 11 годині в селищі Немішаєве відбулися урочистості до відкриття оновленого парку імені Тараса Григоровича Шевченка, що на розі вулиць Садова та Заводська.

Показово, що уся робота, починаючи від ідеї оновлення парку і закінчуючи днем його відкриття, була організована активістами селища: Євгеном Лисенком, Оксаною Карповець-Лисенко та Валентиною Захаренко. До процесу реконструкції було також задіяно багато небайдужих громадян та організацій: Олександр Каташинський, Сергій Петрушенко, Сергій Разкевич, Сергій Машталір та бригада будівельників-мулярів, Національна художня академія на чолі з ректором Андрієм Чебикіним та кафедрою реставрації, Головинський кар’єр, а також небайдужі сусіди, які допомагали з водою, електроенергією, приносили рослини і навіть читали вірші!

Починаючи з 08 лютого, першої офіційної робочої зустрічі, і до самого відкриття 02 вересня робота не зупинялась ні на мить. Не зупиняється і зараз: до процесу озеленення долучаються все нові і нові люди, завершуються роботи з освітлення. Наступного року планується засіяти траву, провести полив та створити живу огорожу з дикого винограду на опорі.

На відкриття парку завітали не тільки мешканці селища, але і шановні гості: екс-мер Славутича Володимир Удовиченко, голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов, голова Бородянської районної ради Гергій Єрко та його заступник Олексій Черкашин, родина Андрій та Лариса Ніцой. Після молебні та вітальних слів голови селища та гостей, на присутніх чекало ще одне, музичне вітання від української співачки, народної артистки України Марії Бурмаки.

Марія на своїй сторінці у Facebook зазначила: “…Цей парк було створено зусиллями всього декількох людей. Це їх рідне містечко. От що значить просто робити хороші справи, з власної ініціативи, кожен, що може. Насправді, саме так і розбудовується країна!”

Громада селища висловлює глибоку вдячність усім, хто був причетним до оновлення парку! Низький вам уклін!

Фото з заходу за посиланням.