В Немішаєвому розбиралися з поняттям smart громади та електронним врядуванням

09-10 червня в Немішаєвому пройшов тренінг з питань електронного врядування в рамках проекту “Енергія поколінь: взаємодія молоді та людей старшого віку задля децентралізації”. Представники Немішаєвого, Клавдієво-Тарасового, Діброви, Микулич розбиралися у використанні інформаційно-комунікаційних технологій для забезпечення інформацією та послугами громадян, бізнесу та інших організацій з метою покращення якості послуг, підвищення ефективності та прозорості роботи публічних інституцій.

Традиційно через поєднання теоретичних відомостей та практичних завдань учасники опрацьовували концепцію розумного міста, показники прозорості населених пунктів, електронне громадянство, електронні петиції та інші smart послуги, що роблять життя в громад зручнішим та комфортнішим.

Дякуємо тренерам та учасникам тренінгу та запрошуємо 16-17.06.18 на тренінг “Бюджет участі – українські реалії”.

Проект «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» реалізовує ВГО «Поруч» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина. Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

One thought on “В Немішаєвому розбиралися з поняттям smart громади та електронним врядуванням

Comments are closed.