В селищі говорили про безпритульних тварин

18 серпня 2018 року вперше в селищі пройшло свято, присвячене безпритульним тваринам.

Тетяна Ольховик зазначає:

“У мене є дім!” – цими словами на мультимедійному екрані закінчилася основна частина свята, присвяченого Всесвітньому дню захисту безпритульних тварин. Емоційно, з душею та слізьми відбувся захід не для “галочки”. Реальні історії, реальні долі… Завдяки волонтерам, на чолі з Аліною Байлик, зроблено за останні роки чимало. Близько 100 безпритульних тварин отримали домівку. Комусь, навіть, пощастило жити на Хрещатику у сім”і відомого юриста, комусь у Харкові, Чернігівській, Житомирській і, звісно, Київській областях.

Відеоряд зі світлинами до і після прокручували не один раз. Доречі, завдяки програмі, що уже два останні роки успішно підтримується Немішаївською селищною радою, зменшена популяція тварин завдяки стерилізації, проводиться їх вакцинація і лікування у Ірпінській міській державній лікарні ветеринарної медицини. Інформаційно-просвітницький лекторій для нас провів її керівник – Василь Бісюк, який у будь-який час доби готовий прийти на допомогу. Лікар акцентував увагу на “особливостях” нашого законодавства щодо питання безпритульних тварин. Вірніше, його відсутності. Про особливості вакцинації та зарубіжного досвіду розповів присутнім Олександр Шупик, викладач Немішаівського агротехнічного коледжу.

Однією з родзинок заходу було дефіле вже домашніх улюбленців з Немішаєвого, Бабинець. Концертні номери за участю дітлахів радували присутніх. Пройшли тематичні майстер-класи з декупажу, пошиття іграшки з фетру від мистецького центру “Життя прекрасне” Юлії Мандибури та Олени Васянович, розпис імбирного печива від Марини Лисенко.

Господині будинку культури Наталія та Лілія Александрови є самі волонтерами. Жуля – руда дівчинка-пес, радо зустрічає усіх на ганку будинку культури. Аліна Байлик – ти неперевершена! Сьогодні все вдалося, бо ж все від душі і щиро!”

Після заходу було багато схвальних відгуків. Багато хто не зміг бути, про що щиро жалкував. Тож було вирішено провести захід, присвячений безпритульним тваринам, ще раз. Слідкуйте за оголошеннями!

One thought on “В селищі говорили про безпритульних тварин

Comments are closed.