В Немішаївському агротехнічному коледжі пройшов день донора

24 жовтня 2019 року в Немішаївському агротехнічному коледжі пройшов день донора. Близько півсотні небайдужих – викладачів і студентів – відгукнулися на заклик і здали кров для спасіння життя інших людей. Забір крові здійснювали медики із Київського обласного центру крові.

Цікаво, що поняття «донор» («donare») в перекладі з латинської означає «дарувати». Це дуже символічно, адже, дійсно, віддаючи свою кров, донор не просто дарує її іншим людям, але ще і дарує реальний шанс на здоров’я і на збереження життя.

Щоб донорська кров була доступна завжди і скрізь, де вона необхідна, її має регулярно добровільно і безоплатно здавати достатня кількість здорових людей. Переливання крові часто потребують жінки з ускладненнями вагітності, діти з тяжкою анемією, жертви ДТП, травм внаслідок нещасних випадків або природних катастроф, усі, кому призначено складні медичні процедури і хірургічні операції. Крім того, донорська кров потрібна для регулярного переливання людям, які страждають такими захворюваннями, як таласемія та серповидноклітинна анемія, а також для приготування таких продуктів, як фактори згортання крові для людей, хворих на гемофілію.

Адміністрація коледжу щиро вдячна всім за самопожертву, людяність і розуміння!