В Немішаївській ЗОШ №1 створять гурток юних барабанщиків та барабанщиць

Ще в 1988 році у Немішаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 був створений дитячий фольклорний ансамбль «Калинонька», у якому співають і танцюють учні навчального закладу. За час існування колектив здобув численні нагороди, виступав на великих сценах обласних та всеукраїнських конкурсів, знаний і за кордоном. Тож не дивно, що колективу було присвоєно високе звання «Народний художній колектив України».

Працюють з колективом ентузіасти своєї справи, відмінники освіти, вчителі-методисти, члени Всеукраїнської спілки , заслужені працівники культури України Таїса Григорівна та Олексій Дмитрович Різники. Акомпаніатором ансамблю донедавна був Володимир Олександрович Єрасьов.

Проте, на жаль, зараз «Калинонька» переживає важкі часи, оскільки акомпаніатора, без якого не мислима жива українська пісня та запальний гопак, доводиться заміняти фонограмою. Тож керівники були поставлені перед важким вибором: або розпустити ансамбль, або ставати на значно нижчий щабель.

Всі ці події наштовхнули керівника «Калиноньки», Олексія Дмитровича Різника, на нові творчі проекти. Так і виникла ідея створення гуртка юних барабанщиків та барабанщиць.

Його запал підтримала громадська рада з питань культури при Немішаївській селищній раді. І нещодавно школа отримала нові барабани. Набір до колективу юних барабанщиків планують розпочати вже в новому навчальному році.

«Плекаємо нові надії, що найближчим часом ми вітатимемо у селищі під час урочистих заходів прекрасний ансамбль, що стане візитною карткою не лише школи, а й Немішаєвого», – розповіли ІА «Погляд» в Немішаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1.

В селищній раді також зазначають, що перемовини з районним відділом освіти стосовно відновлення ставки акомпаніатора «Калиноньки» тривають уже понад рік. Але запевняють, що якщо не вдасться відновити ставку з нового навчального року, то питання вирішуватиметься вже в рамках повноважень ОТГ.

«Калинонька» – гордість селища! Тому ансамбль неодмінно має продовжувати свою роботу на гідному рівні та з відповідним музичним супроводом.

За матеріалами ІА «Погляд. Бородянка»