В Немішаєвому відбулась “Відкрита ніч”

В ніч з 29 на 30 червня немішаївці та всі охочі мали змогу долучитись до всеукраїнського культурного заходу “Відкрита ніч”.

 «Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 22-й рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та похвалитися фільмами врожаю останнього року. Фестиваль «Відкрита ніч» проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»

Цього року одночасні покази короткометражних кінострічок українського виробництва відбувалися в понад 100 населених пунктах України, а також ще 10 країнах по всьому світу.

Офіційне відкриття цієї фестивальної кіноночі відбулося о 21:00, після чого увазі глядачів були представлені кінострічки різних жанрів ігрові фільми, неігрові, анімація, реклама, трейлери українських фільмів, а також спеціальна програма «Дивись українське». Показ тривав до 4 години ранку 30 липня.

Людмила Кіндрат зазначає: “Ще коли з Оленою Хоффман підключали техніку, розкладали каремати та набирали воду у чайник для кави/чаю, думали, що погода людей налякає та багато відвідувачів не буде. Але все виявилось зовсім навпаки…
У нас, по місцевим міркам, був аншлаг! 
Загалом близько 50 людей завітали у дворик Немішаївської міської бібліотеки.
І це перемога!
Дякуємо величезне жителям та гостям Немішаєвого, що завітали! Було класно!!!
Зрозуміли, що попит на нічне кіно є… Треба повторити!  “

На изображении может находиться: один или несколько человек, экран и на улице

На изображении может находиться: один или несколько человек, дерево и на улице

One thought on “В Немішаєвому відбулась “Відкрита ніч”

Comments are closed.