В Клавдієво-Тарасовому відбувся тренінг з питань молодіжної політики

19-20 травня у рамках проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) був проведений дводенний тренінг жителів селищ Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області.

Тренінг під назвою «Молодіжна політика» був проведений в селищі Клавдієво-Тарасове тренерським складом експертів ВГО «Поруч», к.е.н., доц. Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана Оксаною Мельник та експертками ВГО «Поруч» Христиною Гиренко та Анастасією Сулимою.

Учасниками були школярі, молодь, представники місцевих ГО та Молодіжного парламенту, місцеві активісти.

Учасники мали змогу:

• розглянути особливості молодіжної політики: Європейський та вітчизняний досвід;
  • дізнатися про можливості молоді через волонтерство;
  • ідентифікувати основні пріоритети та напрямки реалізації молодіжної політики;
  • визначити компетенції та необхідні якості для молодіжних працівників;
  • проаналізувати механізми впливу молоді на місцеву владу;
  • продемонструвати творчий підхід до розв’язування проблем формування молодіжної політики на національному, регіональному та локальному рівнях;
  • програти стимуляційні ігри на розв’язання молодіжних проблем.

Висловлюємо щиру подяку ГО “Громада Клавдієво” та порталу 360 News за організаційну підтримку тренінгу.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

One thought on “В Клавдієво-Тарасовому відбувся тренінг з питань молодіжної політики

Comments are closed.