В Клавдієві пройде тренінг з питань молодіжної політики

Запрошуємо на третій дводенний тренінг проекту  «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина.

Третій тренінг «Молодіжна політика» відбудеться 19-20 травня в селищі Клавдієво- Тарасове у приміщенні Клавдіївської селищної ради (вул. Генерала Небогатова, 8)  з 10 до 18 години. Під час тренінгу будемо обговорювати такі основні питання: засади державної молодіжної політики; взаємодія влада – бізнес – громада; важливість проведення молодіжної політики та заохочення молоді до громадської діяльності; можливості участі молоді у міжнародних проектах.

Для учасників передбачається дві кава-паузи та обід, а по закінченню – сертифікати, що засвідчують участь у тренінгу.

Тренінг організовано за підтримки ГО “Громада Клавдієво” та порталу 360 News.

Нагадуємо, що загалом в проекті передбачено 8 дводенних тренінгів, які відбуваються щовихідних. Зокрема, наступний тренінг на тему «Гендерна рівність та запобігання й боротьба з гендерно-обумовленим насиллям» відбудеться вже 2-3 червня. Повний перелік тем та дат Ви можете знайти за посиланням.

Прохання усіх бажаючих або надсилати листа на пошту vivayoung70@gmail.com або повідомлення на номер +380958986296 із зазначенням Вашого Прізвища та дати тренінгу, в якому Ви бажаєте взяти участь.