В Блиставиці пройшов День сусіда

Є в Україні гарна традиція – ходити в гості. В народі кажуть “Добрий сусід – краще родича!” або “Спочатку познайомся з сусідом, а потім будуй хату!”.

Гарний гість йде на гостину зі своїми пригощаннями, піснями-розвагами. Зберігаючи наші традиції та підтримуючи європейські (є таке свято Європейський День сусіда), 19 травня Микулицька ОТГ вирішила завітати на гостину до блиставчан.

З привітальним словом до місцевих мешканців звернувся голова села Микуличі Петро Петрович Перевозник, бажаючи миру, добра, злагоди, процвітання та запросив блиставчан на День села Микуличі. Також вітали та пригощали місцевих мешканців депутати селища Немішаєве.

Гостюючи, і танцювали, і співали, і конкурси влаштовували, і смачнезними варениками пригощали! Для малечі теж були розваги: за атракціонами та пригощаннями не зчулися як день добіг кінця.

Ось так щиро, по-доброму, по-сусідськи треба жити і дітей своїх цьому вчити! Бо гуртом легше і жити, і будувати, і захищатися!