Вітаємо працівників комунальних підприємств

18 березня 2018 року в Україні відзначається день працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З цієї нагоди Немішаївська громада щиро вітає усіх, хто працює в ЖКП “Немішаєве” та щоденно піклується про побутовий добробут наших мешканців!

Житлово-комунальна галузь господарства є основою соціальної сфери життя людини. Проте саме вона є однією з найменш сучасно оснащених галузей нашої країни.

Приємно визнати, що з прийняттям на посаду директора ЖКП “Немішаєве” Коваля Бориса Анатолійовича та нових спеціалістів підприємства, установа почала свою якісно нову роботу. Завдяки плідній співпраці ЖКП, виконавчого комітету селищної ради та депутатів селища було розширено матеріально-технічну базу підприємства, прийнято обґрунтовані тарифи на водопостачання, вивезення твердих побутових відходів, проведено очищення мережі водовідведення, замінено сміттєві контейнери на майданчиках багатоповерхової забудови. Підприємство відкрите до усього нового, як то повна зміна принципу нарахування плати за вивезення ТПВ, спроба ремонту та укладання асфальтового покриття, а також нові технології, що дозволили швидше проводити ремонт поривів на магістралях. Крім того, нещодавно введено  Правила етики та спілкування з споживачами, а також запланована заміна лічильників для послуг тепло та водопостачання.

Це далеко не повний перелік того, чого досягло підприємство за останні 2 роки. Більш детальну інформацію очікуємо найближчим часом під час звітування директора ЖКП.