Увага! Шахраї в селищі!

В селищі Немішаєве на масиві Привітний (вул. Затишна) помічені особи, які з фальшивими документами  ТОВ Газпромбезпека «перевіряють» витяжки та газове обладнання та неправомірно вимагають кошти.
У разі зустрічі з шахраями просимо одразу телефонувати 102 та повідомляти муніципальну поліцію селища за номером: 0 (67) 264 05 99‬.

Про це повідомив Немішаївську громаду повідомив місцевий мешканець, до якого завітали “працівники ТОВ Газпромбезпека”: “До мене в квартиру (вул. Затишна) приходив цей “персонаж” (Головатий В.В.). З порога почав виписувати якісь акти, за що вимагав 80грн. Грошей не отримав, але пішов далі по квартирах… Відразу в інтернеті знайшов цих “героїв”.”

19 лютого портал Моя Київщина вже повідомляв про цих же осіб, які, прикриваючись незрозумілими посвідченнями, ходили по будинках Васильківського району і “перевіряли” витяжні системи, за що вимагають кошти.

Повідомляється, що роблять вони це звичайнісінькою запальничкою, складають протокол, який не має жодної юридичної сили. За виконану роботу вимагають 80 гривень.

У “Київоблгазі” запевняють, що хто цим займається, і нікому дозвіл на проведення даних заходів не надавали. Повідомляється, що такі роботи, згідно договору газопостачання, проводять тільки працівники “Київоблгазу” на безоплатній основі!

При собі шахраї мають довідку та посвідчення працівників ТОВ “ГАЗПРОМБЕЗПЕКА” (контора, яка вже не одноразово притягувалася до кримінальної відповідальності в Кіровоградській та Полтавській областях). Зазначається, що дані особи нахабно вдираються до осель та добровільно залишати їх не хочуть. Вони пересуваються на білій “Волзі” з номерами “АІ 1075 АС”.