Українська Академія Лідерства завітала в Немішаєве

19-20 грудня 2018 року в селище завітало 42 представника Української Академії Лідерства (УАЛ). Протягом двох днів УАЛівці активно волонтерили та допомагали в громаді. Програма була надзвичайно насичена!

В рамках візиту гості завітали в школи Немішаєвого, Микулич та Клавдієво з тренінгами з ораторського мистецтва, рефлексії, критичного мислення та освітніх можливостей для учнів, а також провели 12 майстер-класів для молодших школярів.

За участі волонтерів відбулося встановлення та прикрашання новорічної ялинки, яка вже красується на площі Прапора та готується до офіційного відкриття 23 грудня. Вручити запрошення на відкриття ялинки мешканцям селища також довірили гостям. Під вечір відбулося пакування новорічних подарунків в рамках акції «Солодощі для дітей Немішаєвого». Дуже приємно, що ця акція має підтримку жителів селища! Цього року вдалося зібрати 100 суперських подарунків з різноманітними смаколиками. Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у акції та зробив свій вклад в солодкий сюрприз для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

УАЛівці також відвідали музей українського костюма та української писанки, який знаходиться в Немішаївському агротехнічному коледжі, розклеїли анонси відкриття новорічної ялинки та голосування в конкурсі Бюджет участі 2018, провели агітаційну кампанію та розповіли людям про проекти, які беруть участь в голосуванні.

Українська Академія Лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Дізнатися більше про Академію та вступ до неї можна на офіційному сайті УАЛ.

One thought on “Українська Академія Лідерства завітала в Немішаєве

Comments are closed.