У Сімейному просторі в Немішаївській бібліотеці провели майстер-клас з виготовлення флікерів

22 листопада в приміщенні бібліотеки в рамках заходів Сімейного простору Людмила Кіндрат провела майстер-клас з виготовлення флікерів для батьків і дітей.

Флікер – це брелок з світловідбиваючим елементом – важлива та необхідна для кожного, адже робить його носія видимим на дорозі.

В темну пору доби дорожній рух стає небезпечнішим через обмежену видимість. Людина, одягнута в білий одяг, може бути помічена на відстані 55 метрів. Саме з цієї відстані автомобіль, що рухається зі швидкістю 60 км/год, зможе загальмувати і уникнути наїзду на пішохода. Якщо людина одягнута в жовтий одяг, дистанція видимості скорочується до 37 м, в червоний – до 24 м, в синій – до 18 м. Людина в чорному одязі часто стає помітна за 3-5 метрів, коли наїзду вже важко уникнути. В той же час наявність маленького світловідбиваючого елемента на одязі дозволяє водієві побачити пішохода з відстані 130-150 метрів.

У таких країнах як Велика Британія, Фінляндія, Естонія, використання флікерів є обов’язковим згідно з їхніми Правилами дорожнього руху. Час показав, що кількість ДТП за участю пішоходів у цих державах значно знизилася після прийняття рішень про використання флікерів.

Загалом близько 20 осіб взяли участь у створенні брелків зі світловідбиваючими елементами.

Крім майстер-класу, в Сімейному просторі відбулися зустрічі з сімейним лікарем на тему вакцинації, нежиті та відвідування дитячого колективу, повтор теми про неслухів та майстер-клас з розпису пряників. Попереду заплановано ще багато цікавого. Приходьте, вхід вільний!

One thought on “У Сімейному просторі в Немішаївській бібліотеці провели майстер-клас з виготовлення флікерів

Comments are closed.