У Немішаєвому лунають літні музичні вечори

У другу неділю серпня у Немішаєвому стартували літні музичні вечори. Здавалося б – літо майже добігає кінця, а тут прем’єра сезону для нашого містечка! Цикл літніх вечорів музики планувався ще взимку. Однак карантин дещо змістив початок культурного літа. Але головне, що воно нарешті почалося!

Прем’єрою цього сезону стала програма “Музика з Бродвейських мюзиклів та спірічуелс” у виконанні артистів Національної філармонії України. А саме – заслуженої артистки України Єлизавети Ліпітюк (сопрано), лауреата міжнародних конкурсів Сергія Бортника, заслуженого діяча мистецтв В’ячеслава Полянського та ведучої Ірини Каленчук.

У неділю 06 серпня у парку Тараса Шевченка було прохолодно від затінку старих дубів і гаряче від оплесків та емоцій, якими немішаївські глядачі дякували виконавцям за кожен музичний твір.

Захід відбувався за дотримання усіх карантинних вимог, глядачі були в масках індивідуального захисту, у вільному доступі були маски та антисептик. Організувала концерт Громадська рада з питань культури при Немішаївській селищній раді.

Попереду ще кілька теплих серпневих днів, а отже літні музичні вечори у Немішаєвому продовжуватимуться. Цієї суботи, 15 серпня, відбувся концерт “Літні фантазії”. У рамках літніх музичних вечорів виступив квартет баяністів ім. М. Різоля та заслужена артистка України Єлизавета Ліпітюк.

Завершиться цикл музичних вечорів 24 серпня о 18:00 урочистим концертом з нагоди Дня Незалежності України за участі артистів Національної Філармонії України. Запрошуємо усіх в парк Шевченка відсвяткувати це свято разом з нами! Вхід вільний.