Тиждень енергоефективності у Бородянському районі

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 № 669-р «Про затвердження плану заходів щодо виконання регіональних та місцевих програм підвищення енергоефективності», рішення Київської обласної ради від 30.04.2015 № 923-48-VІ «Про затвердження Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2015-2016 роки» (із змінами), розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 12 жовтня 2016 року № 417 «Про проведення у Київській області тижня енергоефективності», з метою популяризації енергоефективності, ефективного та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів підприємствами, установами, організаціями та населенням Бородянського району Київської області:

1. Провести з 07 по 11 листопада 2016 року в Бородянському районі Тиждень енергоефективності.

2. Затвердити план заходів щодо проведення у Бородянському районі Тижня енергоефективності, що додається.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

П Л А Н  З А Х О Д І В

щодо проведення

у Бородянському районі

Тижня енергоефективності

 

1. Провести:

1.1. в освітніх та позашкільних навчальних закладах району уроки з енергоефективності, конкурси дитячих малюнків, написання творів та рефератів на тему енергозбереження.

1.2. зустрічі зацікавлених організацій з виробниками або постачальниками обладнання, що працюють з використанням альтернативних видів палива.

2. Поширити інформаційні матеріали щодо переваг використання альтернативної енергетики, новітніх енергозберігаючих технологій та обладнання у місцевій пресі, телебаченні та на офіційних Інтернет-порталах органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Бородянського району.