Турбота про захисників Вітчизни

Юрій ГорловДо Дня Збройних Сил України в селищі було реалізовано проект «Нагороди гідного захисника Вітчизни» та нагороджено орденами та медалями 30 військовослужбовців, які показали себе достойними захисниками рідної Країни, і які знаходяться на передньому краї, захищаючи незалежність України.

До участі були залучені дитячі садочки селища, учні Немішаївських ЗОШ №1 та ЗОШ №2. Діти намалювали малюнки та зібрали солодощі бійцям. Жителями селища був зібраний посуд та продукти харчування. В акції прийняли участь жителі міста Яготин, які надали свіжі овочі та напекли пиріжків з вишнями. Підприємці також прийняли активну участь. Особливо хочеться відмітити Володимира Вікторовича Власюка та учасника бойових дій Юрія Васильовича Горлова.

23 грудня Київська область готує черговий виїзд в зону АТО. Бородянщина також виявила наміри долучитися до поїздки. В Немішаєві акція «Нагороди гідного захисника Вітчизни» буде продовжена. Також до Нового року будуть підготовлені наші подарунки бійцям на передовій.

Свистунов Віктор Олексійович