Тренінги із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини

 

Впродовж 07 – 11 листопада в Києві буде організована серія тренінгів із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини. До участі у тренінгах запрошуються молоді люди, які мають ідеї, проекти, ініціативи та бажання їх реалізувати задля розвитку громади області. Організатор навчання – Київська обласна державна адміністрація.

Київська обласна державна адміністрація запрошує до участі молодь (18-35 років) Київської області, які небайдужі до розвитку свого регіону та спраглих до вдосконалення та успішної реалізації власних проектів та ініціатив. Ми пропонуємо досвідчених тренерів та лекторів з міжнародними сертифікатами, цікаві зустрічі з практиками у сферах лідерства, медіаграмотності, успішного розвитку громад, які вже досягли успіху.

Мета тренінгів: створення освітньо-комунікаційної платформи для лідерів та активістів громад Київського регіону та налагодження ефективної комунікації між молоддю Київщини, з подальшою реалізацією ними спільних проектів.

Навчання передбачає різнобічний розвиток учасника:

  • як лідера та успішного керівника;
  • як проектного менеджера здатного підготувати якісну проектну пропозицію;
  • як спеціаліста, який володіє кращими цифровими інструментами Google;

Лектори поділяться досвідом реалізації власних успішних проектів – нададуть поради, розкажуть про свої помилки, та як їх краще уникати.

З боку організаторів:

  • Ми організовуємо навчання (п’ятиденний тренінг 07 – 11 листопада, робоча мова – українська)
  • показуємо приклади різних проектів на основі заявлених тем;
  • надаємо навчальні матеріали тренерів та створюємо майданчик, де всі учасники і тренери зможуть працювати по завершенню тренінгів;
  • компенсуємо витрати на проживання, харчування та трансфер у Києві до місця проведення;

https://sites.google.com/view/trainingkiev