Тренінг з електронного врядування

П’ятий тренінг «Електронне урядування: новий рівень взаємодії громади та влади» відбудеться 09-10 червня у будинку культури селища Немішаєве з 10 до 18 години за адресою Богдана Хмельницького, 1. Під час тренінгу будуть обговорені питання щодо сутності даного інструменту та значення термінів «електронне урядування», «електронна ідентифікація», «електронний сервіс», «цифровий підпис», «вибори онлайн», та ін.

Тренери:

Богдан Келічавий – магістер інженерних наук з електронного урядування, спеціаліст з розвитку громад у проекті USAID/DOBRE.

Арсен Келічавий – к.е.н., доцент КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, координатор з міжнародних питань ВГО “Поруч”

Спеціальний запрошений експерт – Сергій Замідра – голова селища Немішаєве.

Учасники забезпечуються двома кавами-паузами та обідом, а по закінченню другого дня усі отримають сертифікати участі.

Нагадуємо, що загалом в проекті передбачено 8 дводенних тренінгів, які відбуватися що вихідних протягом травня – липня. Наступний тренінг відбудеться 16-17.06.18 на тему “Бюджет участі – українські реалії”. Повний перелік тем та дат Ви можете знайти на сайті Немішаївської селищної ради за посиланням.

Прохання усіх бажаючих або надсилати листа на пошту vivayoung70@gmail.com або повідомлення на номер +380958986296 із зазначенням Вашого Прізвища та дати тренінгу, в якому Ви бажаєте взяти участь.

Тренінг проходить у рамках проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) був проведений дводенний тренінг для різних груп населення селищ Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області.