Тестуємо термінал з прийому та обробки документів

Сьогодні у Немішаївській селищній раді встановилм термінал з прийому та обробки документів на паперових носіях. Цей апарат дозволяє самостійно відправляти заяви та документи, необхідні для отримання адміністративних послуг, не чекаючи у черзі на прийом.

Зараз система у процесі налаштування і вже найближчим часом можна буде подавати документи для оформлення картки немішаївця, заяву на отримання матеріальної допомоги та заяву на приватизацію земельної ділянки через термінал. Крім того, система працюватиме на прийом звернень громадян.

Дякуємо ТОВ «Термінал звернень» та особисто Роману Горбатих за можливість безкоштовно протестувати апарат та стати ближчими до 21-го сторіччя. Даний пілотний проєкт є частиною переходу громади на електронну систему документообігу.