Театральний сезон в селищі відкрито!

11 листопада 2017 року в селищі в черговий раз пройшли безкоштовні театральні вистави від театральної студії “ВІК”, профінансовані Немішаївською селищною радою.

До уваги глядачів була представлена дитяча вистава “Супер тато” та вистава для дорослих “Над прірвою в житах”.

Цей суботній вечір пройшов не як завжди, у затишному куточку біля комп’ютера, а засіяв зорею театру. Саме ця вистава була для людей, таких, як я –  які не люблять читати, проте завжди хотіли дізнатись про що вона, «Над прірвою в житах» відомого американського письменника Селінджера. Зала була насичена таємничістю очікування, передчуттям чогось нового та жаданого. Глядацький склад різнився за своїм віковим складом – від малих дітей до людей поважного віку.

І ось почалось – вийшли актори –  молоді та талановиті, красиві та «живі». Антураж відповідав моїм особистим смакам – мінімальна завантаженість інтер’єру, кожен елемент міг в одну мить трансформуватись в абсолютно неочікуваний варіант, як наприклад ліжко – в ліфт, сидіння в потягу – на кафе.

Акторський склад як і глядацький – від дітей до юних молодиків та дівчат, що розширювало здатність глядача переходити між модальними пластами спогадів головного героя. Насиченість метафорами та образними маркерами, такими як корабель який передавався із рук в руки кожного актора вкінці та спочатку вистави теж приємно порадував.

Зі мною був мій друг, теж поціновувач драматичного жанру мистецтва. Він іноземець, геть не розуміє українську мову, проте актори змогли донести і без слів до нього ідею та зміст твору. Тому великий респект їм та режисеру – постановнику Євгену Тищуку.

Дуже хочу щоб такі івенти проходили якомога частіше в нашому рідному Немішаєві, тоді молодь буде мати альтернативу між генделями та культурним проведенням свого вільного часу.

Чекаю з нетерпінням знову на ТС « ВІК» знову!

Руслан Білякович

Залишити відповідь