Театр поза сценою Osten-Sacken Off-Stage Festival вже готується до четвертого фестивалю

Доки більшість немішаївців проводить свій вільний травневий час на природі, на городах або просто відпочиваючи, нова команда театрального фестивалю поза сценою Osten-Sacken Off-Stage Festival активно працює. Тринадцять натхненних і абсолютно крейзі людей готують глядачам неймовірні враження на четвертий щорічний фестиваль, що в 2019 році пройде з 04 по 07 липня на руїнах маєтку графа Остен-Сакена, масив Біохімзавод.

Цьогоріч фестиваль має нове гасло – «Відкрий свою реальність!», а програма складатиметься з трьох напрямків: мистецького, платформи «work-in-progres» та освітнього.

Минулого року фестиваль об’єднав навколо себе творчих людей різних напрямів та з різних куточків України. Учасники мали змогу не тільки бути присутніми на лекціях, майстер-класах, виставах для дітей та дорослих, слухати вірші, але й розпочати свій ранок йогою, відвідати кіноніч та стати глядачем незабутнього обряду Сонцекрес (Івана Купала).

Що чекатиме на нас цього року? Підписуйтесь на сторінки фестивалю у Фейсбук та Інстаграм – @ostensacken2019, щоб бути в курсі останніх новин.

Нагадаємо, що руїни маєтку Остен-Сакен, що знаходяться на території селища Немішаєве, довгий час були у власності церкви Московського патріархату. Історична пам’ятка разом з липовим 200-літнім парком за попередніх очільників була безкоштовно передана у власність під обіцянку благоустрою території. На жаль, до 2018 року місцевість залишалася закинутою, а пам’ятка поступово руйнувалася.

В 2016 році тут вперше було проведено Фестиваль театрів поза сценою Osten-Sacken Off-Stage Festival, який уже наступного року переріс в міжнародний формат. Неабияка увага до пам’ятки стала поштовхом до спроб повернути пам’ятку у власність громади, з подальшою її реконструкцією. Чисельні зусилля увінчались успіхами – відповідно до витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно руїни будівлі Остен-Сакен повернуто до комунальної власності, тобто її власником є громада Немішаєвого, з червня 2018 року.