Табір БУР завершив свою діяльність в селищі

13 липня волонтерський табір БУР завершив свою двотижневу роботу в Немішаєвому. Протягом цього терміну наше селище відвідало понад 60 громадських активістів з усієї України, а також п’ятеро волонтерів Корпусу миру США в Україні.

Протягом двох тижнів вдалося втілити всі чотири задумані активності:

• побудувати громадський простір на пустирі біля музичної школи, де раніше було стихійне сміттєзвалище;
  • намалювати мурал вздовж залізниці;
  • закінчити кілька етапів будівництва Духовно-просвітницького центру на території храму Різдва Пресвятої Богородиці;
  • допомогти потребуючій сім’ї в покращенні житлово-побутових умов.

Підсумком цієї натхненної праці стало урочисте відкриття громадського простору над яром. Для гостей та волонтерів провели майстер-клас з йоги та бачати, пікнік під живий музичний супровід, а закінчилося все переглядом кінофільмів.

Дякуємо координаторам, які пройшли усі необхідні навчання, планували різноманітні активності для гостей, опікувалися ними та активно працювали ці тижні разом з ними! Це – Людмила Кіндрат, Олена Хоффманн, Богдан Давидчук, а також Олексій Лавриненко з боку БУР. А ще Руслану Біляковичу, Ірині Коваль та Жені Ковалевській, які щоденно допомагали, малювали, фотографували! Подяка усім волонтерам за їх допомогу нашому селищу, активну життєву позицію та працю задля розбудови України. Адже Україна починається з кожного з нас.

Переходьте на сторінку події у Фейсбук та познайомтесь детальніше з табором: персональні історії волонтерів, фотографії, відео та багато-багато іншого.