Святий Миколай завітав до будинку-інтернату для пристарілих!

24 грудня, так як і планувалося, відбулося свято для Бородянського будинку-інтернату для пристарілих.
Емоції різні. Дуже різні. Після такого заходу більше ціную своє життя і більше радості від того, що маю. Ціную свободу, можливість вибору, друзів і рідних.

В будинку-інтернаті живуть різні люди. Більша частина чоловіки, але є і жінки. Є просто старенькі, які там “доживають” в прямому значенні цього слова, є хворі люди, в яких ніколи не було сім’ї, це люди, які уявлення не мають, що таке мати власний будинок, їсти на обід те, що хочеться, а не те що видадуть, гуляти, ходити в кіно, театр чи ресторан, ходити до когось на день народження чи копати сім’єю картоплю… Багато людей мають інвалідність з дитинства.

Більшість адекватних, здорових – і купа питань – чому цей спокійний добрий дідусь тут???

Маленькі кімнатки. У когось дуже затишні, і, правда, як домашні – навіть в деяких людей коти живуть, телевізор, стіл із скатертиною, а на столі фото сім’ї… В деяких людей просто ліжко і дуже скромні покої…
Не дивлячись на те, що про цей заклад ходять різні чутки, ніби-то персонал краде в підопічних все, що в хвіртку пролізе, склалося враження, що ставляться до жителів добре, дбайливо, говорять до них ласкаво і з повагою. Знову таки, правду ніхто не знає.

Концерт чекали. Наші співаки публіку не просто вразили: гуморески слухали уважно, в слова пісень вслухалися, деякі люди підтанцьовували.
І сумно і весело. У мене особисто склалося враження, що подібні заходи там велика рідкість. Хлопці хапали за руки і просили: “Приїдьте до нас ще! Приїдьте до нас на Різдво!” Публіка була вдячною!

Територія і умови загалом хороші, чисто, гарно, затишно.
Але деякі люди лежали в куртках і в кімнаті було не тепло. Солодощі, які ми привезли, деякі люди брали спокійно, деякі дуже соромилися, але багато людей одразу запитували: “що можна з’їсти?” – ті, хто погано бачить. Бабуся або дідусь жадібно їли, пробували обережно, ніби давно такого не їли… Звичайно, ми розуміємо, що в раціон харчування хворих не входять солодощі, але все ж – великий контраст із нашим життям.

Завідуючої і заступника не було – ніби-то вихідний. Але навіть телефонного дзвінка з банальним “Дякую” не було. Дивно. Багато запитань.

Хочу відзначити людей, які підтримали захід матеріально і виступили помічниками Святого Миколая:
Політична партія “Укроп”
Лисенко Євген Анатолійович
Радостєв Андрій Володимирович
Бабин Микола Борисович
Оксана (Бородянка)( знаю лише ім’я )
Литвин Альона Олегівна
Хоменко Олена Костянтинівна
Васьковська Анна Олександрівна
Лєщенко Олена Станіславівна
Прокопенко Юлія
Литвиненко Олександр Андрійович
Шевченко Андрій Миколайович
І ще люди, які не підписалися.

ЛЮДИ БУЛИ ВАМ ВДЯЧНІ!!!!!

А ми в свою чергу висловлюємо подяку Байлик Аліні Олегівні – головному організатору цього свята!

Аліна Олегівна уже котрий рік поспіль за покликом серця займається проведенням подібних благодійних свят.

Немішаєве може пишатися тим, що в нашому прекрасному селищі живуть такі прекрасні люди з величезним добрим серцем!