Свято Миколая в Бородянському будинку-інтернаті для пристарілих

За ініціативою Байлик Аліни Олегівни, члена Немішаївської ГО “Центр розвитку громади”, надійшла пропозиція щодо організації заходів до свята Святого Миколая в Бородянському будинку-інтернаті для пристарілих. Орієнтовний час проведення: на вихідних перед Днем Святого Миколая, або після.

Станом на сьогодні в закладі перебуває 285 одиноких людей, серед яких є люди і з інвалідністю. Всі чоловіки. Директор закладу Наталія Василівна сприйняла пропозицію з радістю, адже в подібних закладах люди завжди обділені увагою і потребують нашої підтримки.

Прохання долучитися усіх небайдужих! З віршами, танцями, піснями. Діти та дорослі. Також на 285 осіб потрібні: цукерки, вафлі Артек, печиво, мило, зубні щітки, цигарки Прима без фільтру.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: (093) 762 43 36 Аліна Олегівна Байлик.

Хай Миколай прийде до всіх!

One thought on “Свято Миколая в Бородянському будинку-інтернаті для пристарілих

Comments are closed.