Свято Дитинства – свято для всіх!

1 червня уся міжнародна спільнота відзначає День захисту дітей. З нагоди цього свята 28 травня 2017 року в селищі на території Немішаївського агротехнічного коледжу відбулося Свято Дитинства. Формат свята був дещо новим для Немішаєва, адже цього разу цікаві заходи чекали не тільки на дітей, але і на батьків, дідусів та бабусь: поряд з дитячою було розміщено батьківську галявину, де дорослі могли прослухати корисні та цікаві лекції.

Лекторами батьківської галявини стали:

• Валентина Павлюк, фізичний реабілітолог, фітнес тренер, майстер лікувального та оздоровчого масажу;
  • Марина Чепурна, керівник Школи щасливого материнства Happy Moms Club, консультант по грудному вигородуванню та харчуванню дітей раннього віку;
  • Світлана Володимирівна Данько, інструктор з тактичної медицини та надання домедичної допомоги від ГО “Науково-практичний центр “Юніт”;
  • Федір Іванович Лапій, головний дитячий імунолог Києва, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кандидат медичних наук від ГО “Батьки за вакцинацію”;
  • Ірина Чечуліна, директор  дитячого центру “Чемпіон”, бізнес-тренер;
  • Аліна Байлик, логопед, практичний психолог, дефектолог;
  • Анна Васьковська, консультант по грудному вигодовуванню, педагог.

Приємно відзначити, що лекції відвідали не тільки мешканці Немішаєва та навколишніх населених пунктів, але й жителі сусідніх районів.

Окрему подяку висловлюємо гостям селища: громадським організаціям Батьки за вакцинацію та Науково-практичний центр “Юніт”.

Федір Іванович Лапій, головний дитячий імунолог міста Київ, представник ГО Батьки за вакцинацію, прочитав зі сцени загальну оглядову лекцію про стан вакцинації та її необхідність в Україні, розповів про наявність вакцин, їх різницю в залежності від виробника, про світовий досвід вакцинації та запросив усіх бажаючих продовжити розмову вже без мікрофона в дружньому колі у тіні старого парку, що тривала більше години.

Дуже неординарною була лекція-практикум від ГО Науково-практичний центр Unit: навчання домедичній допомозі. Зазначимо, що продемонстровані в рамках практикуму підходи та інструкції суттєво відрізняються від того, чому зазвичай вчать в школах дітей. Тож плануємо запросити ГО Науково-практичний центр Unit для проведення ще одного практикуму для школярів старших класів.
А поки дорослі набували нових знань, умінь та навичок, діти активно приймали участь у конкурсах та отримували чудові призи від спонсорів свята. На дитячій галявині діяло кілька локацій: майстер-класи, салон краси, спортивне містечко з мотузковою дорогою, велогараж, настільні ігри, куточок відпочинку. Було проведено лялькову виставу, шоу мильних бульбашок та безпрограшну лотерею.
Дитячий магазин “Петрик” нагородив кожного маленького учасника змагання ‘”Повзуни” чудовою м’якою книгою, а кожного учасника команди переможців змагання “Веселі старти” – чудовими іграми “Уно”. Усі учасники також отримали подарункові сертифікати на покупку в магазині у розмірі 50 і 100 грн. Також чудові подарунки отримали наші молоді ведучі, учні 6-го класу Немішаївської ЗОШ № 1 Євген Африканов та Катерина Аксьоненко та переможці велоперегонів.
Депутат київоблради Денис Борисенко та партія Укроп також прийняли активну участь в нагородженні учасників змагань “Тато, мама, я – дружня сім’я”, подарувавши кожній сім’ї по електрочайнику та маленькому презенту для дітей, а також нагородили кожного Немішаївця за чудові малюнки на асфальті. Четверо талановитих учасника святкового концерту отримали по книжці.
Дитячий магазин Лімпопо подарував дітям більше 300 повітряних кульок, Центр дитячого розвитку Happy Kids – зону відпочинку, майстер-клас з виготовлення заколки та безкоштовний розпис хною для дітей, Центр розвитку та дозвілля “Життя прекрасне” – майстер-класи з малювання на воді, пошиттю іграшок з фетру та гри в шахи, Світлана Карпенко – безкоштовний аквагрим, Аледь Стрембіцькій за чудове дитяче караоке.
Художні номери присутнім дарували:
– учням Немішаївської ЗОШ №1 та №2;
дитячі садочки селища;
– хореографічна студія Карамелька;
– мистецький центр Етюд;
Немішаївська школа мистецтв;
– хореографічний колектив Energy Danсе.
Також подякую висловлюємо Немішаївському агротехнічному коледжу за люб’язно надану територію для проведення свята, веломайстерні Велогараж, що провели майстер-клас по основам ремонту, обслуговування велосипедів та допомогли в організації та проведенню велоперегонів, Немішаївському міському будинку культури за допомогу в організації свята, Клубу юних рятівників Котигорошко, клубу Авана.
Головним організатором свята виступила Немішаївська міська бібліотека при незмінній фінансовій підтримці Немішаївської селищної ради.
Фоторепортаж знаходиться за посиланням:

One thought on “Свято Дитинства – свято для всіх!