Свідоцтво про народження та реєстрація місця проживання у пологових будинках

ОТРИМАЙТЕ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ У ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ

ДЛЯ ЦЬОГО НАДАЙТЕ:

• медичне свідоцтво про народження;
  • паспорти батьків (одного з них);
  • свідоцтво про шлюб (присутність батька не обов’язкова);

Якщо у батьків різні прізвища:

• паспорти батьків;
  • свідоцтво про шлюб;
  • спільну заяву щодо присвоєння дитині прізвища (заява про присвоєння дитині прізвища складається при подачі документів, присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).

У разі, якщо батько дитини не може особисто з’явитись, його заява щодо присвоєння дитині прізвища, справжність підпису на якій мас бути нотаріально засвідченою, може бути подана через представника (представником може виступати мати дитини). Повноваження представника мають грунтуватися на нотаріально засвідченій довіреності.

Якщо мати дитини не перебуває у шлюбі:

• паспорт матері;
  • заява матері про запис відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (заява складається при подачі документів);

Якщо Ви не перебуваєте у шлюбі, але бажаєте вказати відомості про батька дитини:

• паспорти батьків;
  • заява матері та батька дитини про визнання батьківства (заява складається при подачі документів, присутність обох батьків, як при поданні заяви, так і при отриманні свідоцтва про народження обов’язкова).

У разі, якщо заява про визнання батьківства не може бути подана особисто батьком дитини, вона може бути подана через представника або надіслана поштою за умови нотаріального засвідчення справжності підпису батька дитини на цій заяві. Повноваження представника мають грунтуватися на нотаріально засвідченій довіреності.

24 відділи державної реєстрації актів цивільною стану видають свідоцтва про народження безпосередньо у медичних закладах. ВКАЗАНУ ПОСЛУГУ НАДАЮТЬ:

Баришівський, Богуславський, Бородянський, Вишгородський, Володарський, Іванківський, Кагарлицький, Києво-Святошинський, Макарівський, Миронівський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Яготинський районні відділи; Березанський, Славутицький міські відділи; Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Васильківський, Переяслав-Хмельницький, Фастівський міськрайонні відділи.

НЕ НАДАЮТЬ 6 ВІДДІЛІВ (відсутні заклади охорони здоров’я, де приймаються пологи): Згурівка, Полісся, Буча, Ірпінь, Ржищів, Обухів.

ПОДАЙТЕ ДОКУМЕНТИ НА РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ ПІД ЧАС ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ її НАРОДЖЕННЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

ДЛЯ ЦЬОГО НАДАЙТЕ:

• заяву за встановленою формою;
  • свідоцтво про народження;
  • квитанцію про сплату адміністративного збору;
  • документ, що посвідчує особу представника (одного з батьків);
  • документи, що підтверджують право на проживання в житлі.

Послуга надається усіма відділами державної реєстрації актів цивільного стану Київської області.