Святкові акції в селищі до Дня святого Миколая

Акція «Солодощі для дітей Немішаєвого».

В селищі вже кілька років існує традиція збору солодощів для дітей, сім’ї яких знаходяться в скрутних обставинах і просто потребують уваги.  Таких діток в селищі визначено 100 чоловік. Тому традиційно запрошуємо придбати 100 однакових цукерок та передати їх за наступними адресами:

Якщо ви бажаєте допомогти порадувати малечу, але не маєте змоги занести цукерки в пункти збору телефонуйте за номером: 38(067)531-55-88,  38(093)567-58-13.

Зверніть увагу, щоб уникнути непорозумінь, ми не збираємо гроші. Тільки цукерки.

Конкурс дитячих відеоробіт на тему «Збираємо добрі справи» до дня святого Миколая.

Фантазія дітей безмежна, вони здатні придумати, описати, відзняти набагато цікавіше та краще за дорослих. Зараз, коли в кожного є під рукою відеокамера, фотоапарат чи смартфон, цей конкурс є дуже актуальним.

Чекаємо на ваші роботи до 23:59 10 грудня на електронну скриньку nemish.info@gmail.com. Голосування відбуватиметься на сторінці заходу в Facebook з 11 по 21 грудня включно.

Фотоконкурс «В передчутті свята».

Після минулорічного вдалого конкурсу ми вирішили зробити його знову.

Зима – це пора року, яка особливо чарівно виглядає на фото, тому чекаємо на ваші світлини та тему “В передчутті свята”.

Конкурс авторського різдвяного вінка.

Різдвяний вінок – типова прикраса у будинках в передріздвяний час. Робити його не складно, але для того, аби вінок вийшов справді гарним, потрібно вкласти в нього душу та чимало старань. Пропонуємо всім долучитись до конкурсу та продемонструвати свої неймовірні роботи.

Роботи приймаються в Немішаївському міському будинку культури до 10-го грудня включно. Переможця визначить Громадська рада з питань культури.

Переможці конкурсів будуть нагороджені цінними призами на відкритті ялинки 23 грудня о 16:00.