Стратегічна сесія “Немішаєве: минуле та майбутнє-2018”

11 листопада з 12:00 до 16:00 в приміщенні Немішаївського міського будинку культури відбудеться 1-й етап впровадження конкурсу Бюджет участі Немішаєвого 2018 – стратегічна сесія.

Протягом сесії буде визначено найбільші проблеми селища в різних сферах його життя, а також підбито підсумки по роботі, яка була здійснена після попередньої сесії, що відбулася в травні 2017 року. Детальніше ознайомитись з результатами можна за посиланням.

Запрошуємо усіх мешканців до обговорення та спільного визначення проблем, з якими будемо працювати в 2019 році в селищі.

Бюджет участі – конкурс, покликаний сприяти громадській активності, через надання громадянам фінансування в розмірі до 30 тисяч гривень з селищного бюджету на реалізацію власної ідеї. Минулого року гроші отримали найрізноманітніші проекти: свята для дітей з інвалідністю та для дітей, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини, розчищення паркової зони, встановлення сигналізації в школі та дитячого майданчику на одному з масивів селища, чемпіонат з футзалу, оснащення шкільної лабораторії.

Як проходив конкурс та втілення проектів, можна дізнатися за тегом “Бюджет участі 2017“.

One thought on “Стратегічна сесія “Немішаєве: минуле та майбутнє-2018”

Comments are closed.