Стартували дводенні тренінги проекту Енергія поколінь

5-6 травня відбувся старт ще одного напрямку проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина – дводенних тренінгів для всіх груп населення селищ Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області.

Перший тренінг під назвою «Ефективна комунікація та згуртування громади» за фасилітації експертів ВГО «Поруч» Віра Усик (Vira Usyk) та Tetiana Matusevych відбувся в селищі Немішаєве. Учасники – а серед них були і селищний голова Немішаєве Сергій Замідра (Serhii Zamidra), і депутати місцевої влади, і представники місцевих ГО та Молодіжного парламенту мали змогу:

• розглянути основи ефективної комунікації, її типи та канали сприйняття, роль засобів масової інформації у забезпеченні зовнішньої та внутрішньої комунікації у громаді;
  • подискутувати про особливості маргінальних та соціально вразливих груп населення;
  • поділитися історіями участі мешканців у вирішенні актуальних питань розвитку громади;
  • продемонструвати творчий підхід до завдань і потренуватися в самооцінці та самопрезентації.

Родзинкою першого дня стало об’єднання учасників двох напрямків – Школи лідерства та тренінгу – під час проведення однієї з вправ щодо комунікації. Цей півгодинний експеримент, який дав змогу об’єднати досвід та амбітність, мудрість та молодість, показав, що люди всіх поколінь можуть знайти спільне бачення вирішення будь-яких завдань.

Наступний тренінг на тему «Участь громади (партисипація) та механізм впливу громадян на вирішення питань місцевого розвитку» відбудеться 12-13 травня в Микуличах, в приміщенні сільської ради за адресою вул. Центральна, 1, для всіх груп населення Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці.

Чекаємо з нетерпінням наступних зустрічей!

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом і його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

One thought on “Стартували дводенні тренінги проекту Енергія поколінь

Comments are closed.