Срібло в волейбольній Першості Бородянської районної ДЮСШ

28 квітня селище Немішаєве приймало першість Бородянської районної ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2001 р.н. та 2005 р.н. і молодше на базі Немішаївського агротехнічного коледжу, Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Немішаївського НВК. У змаганнях взяли участь одинадцять команд з Київської області.

Переможцями у старшій віковій категорії стали дівчата ДЮСШ м.Бориспіль, срібними призерами – команда з Немішаєвого “Крилаті фурії” (тренери Давидчук Богдан та Клокун Артем). Бронзу здобула друга команда з міста Бориспіль. Серед дівчат 2005-2006 років народження І місце посіла команда Бородянської районної ДЮСШ (тренер Янчук Володимир Пантелеймонович), ІІ місце – ДЮСШ №13 м Києва, ІІІ місце – Бориспільська ДЮСШ.

Вітаємо “Крилаті фурії-2” з заслуженим сріблом та 2-м місцем в Першості Бородянської районної ДЮСШ серед дівчат 2001 р.н. і молодше!
Імена срібних призерів:

• №1 Мельніченко Марія;
  • №2 – ліберо – Бревусенко Анастасія;
  • №3 Литвин Юлія;
  • №4 Пінчук Марина;
  • №6 Барбулат Наталія;
  • №7 – капітан команди – Савчук Єлизавета;
  • №9 Прищ Вікторія;
  • №10 Чепурко Вікторія;
  • №12 Осташевська Єлизавета – кращий гравець команди на турнірі.

Тренери: Клокун Артем Олександрович і Давидчук Богдан Петрович.
Так тримати!

Змагання пройшли за підтримки депутата Київської обласної ради Єрко Галини Гeоргіївни та дирeктора Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Мірзоєва Дениса Олександровича.