Срібло в волейбольній Першості Бородянської районної ДЮСШ

28 квітня селище Немішаєве приймало першість Бородянської районної ДЮСШ з волейболу серед дівчат 2001 р.н. та 2005 р.н. і молодше на базі Немішаївського агротехнічного коледжу, Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Немішаївського НВК. У змаганнях взяли участь одинадцять команд з Київської області.

Переможцями у старшій віковій категорії стали дівчата ДЮСШ м.Бориспіль, срібними призерами – команда з Немішаєвого “Крилаті фурії” (тренери Давидчук Богдан та Клокун Артем). Бронзу здобула друга команда з міста Бориспіль. Серед дівчат 2005-2006 років народження І місце посіла команда Бородянської районної ДЮСШ (тренер Янчук Володимир Пантелеймонович), ІІ місце – ДЮСШ №13 м Києва, ІІІ місце – Бориспільська ДЮСШ.

Вітаємо “Крилаті фурії-2” з заслуженим сріблом та 2-м місцем в Першості Бородянської районної ДЮСШ серед дівчат 2001 р.н. і молодше!
Імена срібних призерів:

• №1 Мельніченко Марія;
  • №2 – ліберо – Бревусенко Анастасія;
  • №3 Литвин Юлія;
  • №4 Пінчук Марина;
  • №6 Барбулат Наталія;
  • №7 – капітан команди – Савчук Єлизавета;
  • №9 Прищ Вікторія;
  • №10 Чепурко Вікторія;
  • №12 Осташевська Єлизавета – кращий гравець команди на турнірі.

Тренери: Клокун Артем Олександрович і Давидчук Богдан Петрович.
Так тримати!

Змагання пройшли за підтримки депутата Київської обласної ради Єрко Галини Гeоргіївни та дирeктора Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Мірзоєва Дениса Олександровича.

One thought on “Срібло в волейбольній Першості Бородянської районної ДЮСШ

Comments are closed.