Сніг не може приховати сміття в головах мешканців

Відносно недавно піднімалося питання щодо поводження з відходами та сміттям на масиві Привітний, коли мешканці бездумно викидали своє сміття у шкільні контейнери. На жаль, ця проблема була і лишається актуальною по всьому селищі.

Мешканці нашого селища не оформлюють договір на вивезення сміття по різним причинам – нема грошей, нема свідомості, “нема” сміття. Але результати такої байдужості ми бачимо ледве не щоранку біля смітників, які призначені зовсім не для регулярного викидання побутових відходів.

Чи людям байдуже до селища, в якому вони живуть? Чи байдуже до співмешканців, які щоранку замість красивого зимового пейзажу бачать красивий сміттєвий пейзаж? Чи байдуже до людей, які потім мають це сміття прибирати власними руками? Чи ви думаєте, що порпатися у вашому смітті так приємно?

Ви своїми руками перетворюєте селище на стихійне звалище! 

Просимо звернути увагу усіх мешканців селища: упаковувати сміття бажано в пакети, які не зможуть розірвати бродячі тварини, міцно їх зав’язувати, по можливості розміщувати високо, в зоні недосяжності для тварин.

Чистота в селищі – це не тільки робота комунального підприємства, але в першу чергу наше з вами відповідальне ставлення до місця, в якому ми живемо.