Слухання щодо Детального плану території земельної ділянки по вул. Інститутська

На виконання ст. 19. Ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Немішаївська селищна рада

оголошує про проведення з 25.09.2020 року по 25.10.2020 року громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території земельної ділянки  виробничого та комунально-складського використання в смт Немішаєве в районі вул. Інститутської.

Детальний план території розроблений ТОВ «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну» на замовлення та відповідно до рішення Немішаївської селищної ради № 48-УІІ -16 від 26.05.2020 року. Ознайомитись з проектом Детального плану та внести зауваження та пропозиції можливо з 25.09.2020  по 25.10.2020 року в Немішаївській селищній раді за адресою селище Немішаєве, вул. Садова, 3 та за посиланням.

Демонстраційний матеріал розміщений в вестибюлі селищної ради, пояснювальна записка знаходиться  в кабінеті діловода.

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з 25.09.2020 року по 25.10.2020 року (включно):

• поштою на адресу: 07853 Київська область, Бородянський район, селище Немішаєве, вул. Садова, 3;
  • в електронному вигляді:  на електронну адресу nemish.info@gmail.com з поміткою «детальний план».

Пропозиції будуть розглянуті у порядку, передбаченому постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року. За організацію прийому та розгляду пропозицій відповідальний спеціаліст-землевпорядник Лавриненко Т.К.

Інформація про результати проведення громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території буде розміщена на офіційному веб-сайті Немішаївської селищної ради.