Школярі майбутньої ОТГ взяли участь у брейн-ринзі з децентралізації

«Спадкоємці», «НВК», «Кульбабки», «Микуляни», «Фіксики» – за цими милими назвами стоять прекрасні молоді люди, які вже через 4-5 років безпосередньо формуватимуть порядок денний нашої громади.

19 травня 2019 року учні Клавдієво-Тарасівської, Микулицької та Немішаївських шкіл взяли участь у грі «Брейн-Ринг з децентралізації», що проводилась у рамках проекту «ПУЛЬС». Це великий проект USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України та координує партнер проекту – IREX.

На що тратили бюджетні кошти громади до децентралізації? Що таке спроможність громади? Що означає добровільність об’єднання громад і чому цей принцип було закладено в основу реформи? Яку гарантовану підтримку надає держава громадам, що об’єдналися? Хто такий староста і для чого потрібна ця посада? Що таке освітній, госпітальний та старостинський округи? Що таке участь у житті громади? На ці та інші питання по реформі місцевого самоврядування і шукали відповідь учасники гри-розмови.

Після серії з 15 питань аж дві команди вийшли у переможці – Микулицька школа та Немішаївська школа №1. Переможці та учасники отримали приємні сюрпризи від організаторів.

Наступним заходом проекту «ПУЛЬС» буде зустріч з місцевою владою. Ви дізнаєтесь, як реформа стосується безпосередньо нас – жителів Немішаєвого, Микулич та Клавдієво-Тарасового. 9 червня з 14:30 по 16:30 відбудеться зустріч з місцевою владою у Микулицькій бібліотеці (вул. Центральна, 2) за участі регіональних експертів АМУ, голови села Микуличі, селищ Немішаєве та Клавдієво-Тарасове, які розкажуть про те, як проходить децентралізація у нас на місцях.

Розширений розклад заходів проекту за посиланням.