Школа східних бойових мистецтв “У-вей” відзначила своє 12-річчя

02 грудня в селищі Немішаєве за сприяння Немішаївської селищної ради та депутата Київської обласної ради, голови секретаріату УКРОПу Дениса Борисенка відбулося святкування 12-ї річниці школи східних бойових мистецтв «У-Вей» та відзначення найкращих спортсменів школи за підсумками 2017 року. Ними стали:

• Немішаєве: Ілона Ольховик, Артур Лоїк, Сергій Халаїм, Андрій Тимошенко, Денис Ільйов;
  • Микуличі: Данило Страхов, Даніель Нсер;
  • Мироцьке: Богдан Волков; Богдан Терещенко, Аліна Юдіна;
  • Козинці: Віталій Опанасенко.

Вітаємо чемпіонів!

Щорічно спортсмени школи стають переможцями змагань різного рівня, у тому числі Чемпіонатів та Кубків України. Два роки тому Олександр Юдін, став учасником Чемпіонату світу з ушу, що проходив в Індонезії, та ввійшов у вісімку найсильніших спортсменів світу. Незмінними та професійними тренерами школи є подружжя Віталій та Інна Лисаки, родом із Вінниччини. Свою майстерність з бойового мистецтва ушу-саньда вони вдало передають вихованцям школи, котрих на сьогодні вже близько ста. Це діти із Немішаєвого, Микулич, Козинців, Мироцького, Клавдієвого.

Цей рік приніс у скарбничку досягнень школи чи не найбільші досягнення. Бо ж рівень підготовки спортсменів уже вийшов за межі країни. Наприкінці літа бронзовою призеркою з ушу-саньда на Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань) стала 18-річна Ілона Ольховик. А вже за місяць, у жовтні, вона здобула бронзову медаль на Чемпіонаті світу з ушу в Казані (Росія). Це вагомий здобуток для країн Європи, бо разом з Ілоною призерами цих змагань стали дівчата з країн Азії – Китаю, Тайваню, В’єтнаму.

«Підтримка обдарованої молоді Київщини дуже важлива для розвитку місцевого спорту. Спортсмени з невеликих населених пунктів, на жаль, не мають фінансових можливостей для розвитку своїх здібностей та участі в міжнародних змаганнях. В більшості випадків годі й чекати допомоги від держави. Наш обов’язок – допомагати розвитку місцевого спорту та сприяти юним спортсменам. Адже вони виборюють перемоги не для себе, а для рідного селища, міста, області, країни», – зазначив Денис Борисенко у вітальній промові. Він також подякував тренерам та батькам за всебічну підготовку і підтримку спортсменів.

Денис Борисенко уже декілька років допомагає вихованцям школи, сприяючи їхній участі як у всеукраїнських, так і міжнародних змаганнях, а також допомагає у поновленні матеріально-технічної бази для проведення тренувань спортсменів. Окрім того, за його ініціативи та сприяння буде відзнято документальний фільм про найуспішніших спортсменів школи.

З такими значними успіхами учнів та тренерів також вітали Галина Єрко, депутат Київської обласної ради, голова Микулицької сільської ради Перевозник Петро, підприємці селища Немішаєве, що допомогали у міжнародних змаганнях: Оксана та Вадим Бондарчуки, Сергій Петрушенко, В’ячеслав Щербатов, Костянтин Холоденко, Павло Соловей, голова обласного спортивного товариства «Колос», Анатолій Демченко, директор ДЮСШ МФОКС.