Школа лідерства вітає своїх випускників!

«Школа лідерства» для школярів населених пунктів Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці успішно завершилася!

1️9 травня відбулося заключне заняття одного з напрямків проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації»! в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина «Школа лідерства» для школярів населених пунктів як Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці.

На четвертому занятті на тему «Побудова активної громадської позиції» за фасилітації експертів ВГО «Поруч» Тетяни Матусевич та Христини Гиренко учасники мали змогу розглянути такі питання:

• інструменти партисипації;
  • поняття влади і громади;
  • особливості волонтерства як способу визначення лідерів;
  • міжнародний досвід волонтерського руху у школах.

Усі учасники отримали сертифікати участі у Школі лідерства та отримали можливість долучитися до конкурсу відеоробіт “Децентралізація в дії”.

Нагадуємо, що проект продовжується, і на Вас очікує ще п’ять з восьми дводенних тренінгів, зокрема 2-3 червня відбудеться тренінг «Гендерна рівність та запобігання й боротьба з гендерно-обумовленим насиллям» . Повний же перелік тем та дат Ви можете знайти на сайті Немішаївської селищної ради за посиланням.

Програма «U-LEAD з Європою» спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

One thought on “Школа лідерства вітає своїх випускників!

Comments are closed.