Щодо відновлення пільгових перевезень Немішаєве-Бородянка

Стала відомою орієнтовна дата відновлення пільгових перевезень на маршруті Немішаєве – Бородянка.

Озвучена дата – 03 серпня 2017 року. Саме в цей день попередньо запланована сесія Бородянської районної ради, яка має внести зміни в існуючу Програму здійснення компенсаційних виплат перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян у Бородянському районі на 2017 рік, що зробить можливим оплату за перевезення Немішаївською селищною радою у відповідності до реальної кількості осіб, що скористалися правом безкоштовного проїзду протягом пільгового дня.

Нагадаємо, що сесією Немішаївської селищної ради вже передбачено 10 000 грн для оплати пільгових перевезень, проте сума фактично використаних коштів не може бути передана на оплату без внесення змін до районної програми.