Щодо початку опалювального сезону

Щодо запуску опалювального сезону в комунальних закладах селища

 

07.10.2019 у Бородянській Рда відбулася нарада щодо готовності до опалювального сезону у Бородянському районі та селищі Немішаєве зокрема.

Підприємства, що надають послуги опалення мають необхідні квоти на газ. Дитячі садочки «Півник», «Срібний дзвіночок» та «Лісова казка» почали опалювати 07.10.2019. Опалення Немішаївського НВК мають запустити 08.10.2019.

Котельня по вул.Затишній (опалює лікарню, ДНЗ «Дзвіночок» та Немішаївську школу №1) лише готується до запуску в експлуатацію у зв’язку  з незавершеною реконструкцією. Виконавці робіт по реконструкції котельні ще не подали до газової служби повний пакет документів з підписами технагляду після проведення рекострукції. Підрядна організація не встигла завершити работи до початку опалювального сезону, не встановлено та не зареєстровано належним чином  прилад обліку газу. 08.10.2019 будуть встановлюватись та програмуватися прилади обліку газу. Після цього котельня зможе бути ведена в експлуатацію.

Реконструкція квартальної котельні ЖКП «Немішаєве» відбувається згідно договору Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської ОДА (Замовник) та ТОВ «Альтернатива-В» (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-27-001608-b). В липні 2018 року Немішаївською селищною радою було перераховано згідно договору № 97 від 16/06/18р, в повному обсязі, на Київську обласну раду суму в розмірі 483030 грн на співфінансування обєкту: «Проведення реконструкції квартальної котельні по вул. Затишна 1 в смт Немішаєве».

В другій декаді серпня 2019 року було проведено стратегічну нараду за участю представників підрядної організації, депутатського корпусу Київської обласної ради, ЖКП «Немішаєве» та депутатського корпусу Немішаївської селищної ради. Представник підрядника запевнив присутніх, що монтажні роботи будуть виконані в строки обумовлені угодою. Селишна рада письмово зверталась до департаменту сприяти прискоренню виконання робіт на об’єкті та вимагати від підрядника термінового завершення робіт до настання холодів.

Немішаївська селищна рада спільно з обласними депутатами, керівництвом Бородянського РДА, Райгазу та ЖКП «Немішаєве» докладає всіх зусиль для якнайшвидшого пуска котельні. Споіваємося на швидкий пуск. Будемо оперативно тримати Вас в курсі щодо строків введення в експлуатацію.