Щодо маркування товарів виробництва Російської Федерації

Бородянська районна державна адміністрація доводить до відома та використання в роботі рішення 15 сесії Київської обласної ради від 22.06.2017 № 326-15-VІІ «Про підтримку депутатських звернень, запиту депутата Київської обласної ради VІІ скликання» щодо маркування товарів виробництва Російської Федерації. Цим рішенням Київська обласна рада звертається до торгових точок на території Київської області, ввести спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та їх розміщення на окремих полицях, а саме:

• спеціального помітного маркування кожного товару російського походження позначкою «Виготовлено в Російській Федерації» з нанесенням цього напису на цінники та їх розміщення на окремих полицях;
  • спеціального помітного маркування кожного товару російського походження з кольорами прапору Російської Федерації тобто синьо- біло-червоним, розміром не менше 5 см;
  • запровадження інформаційних стендів з написом «Виготовлено в Російській Федерації» у торговельних приміщеннях, де здійснюється реалізація товарів російського походження;
  • проведення акцій підтримки вітчизняних товаровиробників.

Перший заступник голови райдержадміністрації

В.А. Барчан