Шахрайство по телефону активізувалось в Бородянському районі

Мешканці Бородянщини знову потрапляють на гачок шахраїв. Шахрайські схеми “Родич у біді” знову активізувались в Бородянському районі – повідомляє сторінка Бородянської поліції.

Так, за останній місяць до чергової частини Бородянського відділення поліції надійшло 4 повідомлення від жителів району, що їм на мобільний або домашній телефон дзвонять невідомі особи і повідомляють, що їх близькі потрапили в біду (затримані поліцією, потрапили в ДТП) та допомогти їм можна, заплативши певну суму. Все виглядає настільки переконливо, до жертв навіть звертаються на ім’я та по-батькові, що ті в свою чергу віддають конверт з грошима “посереднику” або перераховують їх на карту.

Від телефонних аферистів найчастіше страждають одинокі люди та пенсіонери. Вони не мають з ким порадитися і довіряють незнайомим людям. Коли факт обману стає очевидним, тільки тоді звертаються до поліції.

Правоохоронці Бородянського відділення поліції звертаються до громадян з проханням про пильність і просять дотримуватися елементарних правил безпеки, адже часто безпечність і довірливість є основною причиною скоєння злочинів. Будь ласка, перевіряйте інформацію отриману від незнайомих. Пам’ятайте: навіть якщо незнайомець називає себе працівником правоохоронних органів, не поспішайте виконувати його прохання, особливо ті, які стосуються переказу коштів. Але якщо все ж таки Вас обманули, звертайтеся в поліцію негайно.