Сергія Замідру обрано заступником голови Всеукраїнської асоціації громад

Сергія ЗАМІДРУ обрано заступником голови Всеукраїнської асоціації громад

28 листопада 2019 року в Києві відбувся І Агрополітичний форум з порядком денним: Земельна реформа. Децентралізація: чого очікувати? Високоповажні доповідачі розповіли учасникам форуму про актуальні питання земельної реформи, про технічні аспекти підготовки обігу землі с/г призначення, про важливі запобіжники в механізмі купівлі-продажу землі, про питання адміністративно-територіального устрою та завершення реформи місцевого самоврядування в Україні.

В рамках форуму відбулися Загальні збори Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР), яку перейменовано в «Всеукраїнську асоціацію громад». В Загальних зборах прийняли участь делегати зі всієї України. На цих зборах розглядалися важливі питання та приймалися доленосні рішення!  Зокрема про внесення змін до Статуту Асоціації, про короткострокову Стратегію діяльності, про постійні комісії, про внесення змін до складу Правління, про обрання заступників Голови Асоціації, про  внесення змін до складу Контрольно-ревізійної комісії, про розмір членських внесків.

Серед головних напрямків діяльності Всеукраїнської асоціації громад відстоювання інтересів членів на центральному та регіональному рівні насамперед у таких ключових питаннях:

• справедливий формат об’єднання – щоб об’єднання громад відбувалося в найбільш оптимальній конфігурації, з максимальною вигодою для кожного містечка, селища, села.
  • справедливий розподіл публічних фінансів –  щоб жодне село, селище, містечко у результаті об’єднання не втратило, а навпаки – підвищило свою фінансову спроможність.
  • справедлива земельна реформа – щоб громади реально розпоряджалися землею і щоби модель ринку землі слугувала розвитку громад і благополуччю людей в громадах.
  • справедливе представництво у місцевій владі – щоб виборча система забезпечувала належне представництво кожного села, селища, міста у місцевих та регіональних ОМС.

Головною радісною новиною для немішаївців та всієї майбутньої Микулицької ОТГ є обрання  Немішаївського селищного голови Сергія Замідри Заступником Голови Всеукраїнської асоціації громад та Головою постійної комісії з реформи адміністративно-територіального устрою та децентралізації!

Вітаємо нашого Голову з важливим та відповідальним обранням. Віримо в успішне завершення реформи децентралізації, що сприятиме розвитку та процвітанню сільських територій.