Сергій Замідра у ТОП-100 найвпливовіших людей Київщини

Підбиваючи підсумки 2018 року, інформаційний портал «Моя Київщина» підготував рейтинг (ТОП-100) найбільш впливових та авторитетних людей Київської області, у який увійшли відомі політики, підприємці та журналісти.

Найвищу позицію в рейтингу серед селищних та сільських голів Київщини (74 місце) отримав Немішаївський селищний голова Сергій Замідра. З повним списком рейтингу ви можете ознайомитися за посиланням.

2018 рік став багатим на досягнення для Немішаєвого. План місцевого економічного розвитку селища Немішаєве отримав найвищий бал від експертів Світового банку (став найкращим серед 265 громад з 6-ти країн, з них 111 – з України).

Другий рік поспіль Немішаєве займає 1 місце серед селищ України, вкотре отримавши найвищу відзнаку від Ради Європи та Мінрегіону за впровадження Кращих практик місцевого самоврядування. Ідея розвитку селища, як майданчика для впровадження інновацій та формування на його основі мережі розумних містечок, отримала широку підтримку та вийшла у фінал телевізійного проекту «Нові лідери». Активну участь у розробці та впровадженні проектів бере Молодіжний парламент селища.

Спеціалізовані громадські ради з питань культури та спорту забезпечили активізацію громади. До комунальної власності повернули місцеву пам’ятку архітектури – руїни маєтку Остен-Сакенів. Влітку 2018 року Немішаєве було відібране для літнього табору кращих дітей-науковців Києва, що проводився вперше за останні 10 років. Селище та його школи знаходяться під патронатом Київського Палацу дітей та юнацтва, що сприяє розвитку неформальної освіти дітей селища.

Селище активно розбудовує мережу партнерів для апробації та впровадження механізмів та рішень «розумного містечка». Напрацьовані рішення стануть основою для швидкого впровадження інноваційних механізмів у Микулицькій ОТГ. Вже найближчим часом очікуємо громадських слухань в Клавдієво-Тарасовому.

А поки продовжуємо напрацьовувати нові рішення та ділитися досвідом з іншими ОТГ України. У січні 2019 року очікується ознайомчий візит до селища представників громад Чернівецької області.