Семінар “Вирішення проблем громади в проектний спосіб”

У суботу 20 травня 2017 року в приміщенні бібліотеки Немішаївського агротехнічного коледжу відбувся семінар-тренінг «Вирішення проблем громади в проектний спосіб», що проводився в рамках проекту «Створення платформи взаємодії влади та різних поколінь громади селища Немішаєве» за підтримки Ради Європи та Європейського Союзу.

Дякуючи експертам Юлії Лозюк, Павлу Губаренку та селищному голові Сергію Замідрі учасники заходу мали змогу ознайомитися з основами проектyого менеджменту (хитростям написання та управління проектами), фандрайзингом (процесом залучення грошових коштів та інших ресурсів), краудфандингом (співпрацею людей, які добровільно об’єднують свої гроші чи інші ресурси разом, як правило через Інтернет, аби підтримати зусилля інших людей або організацій) та з уже успішно реалізованим проектом у Немішаєві «Банк одягу», який люб’язно презентувала одна із співорганізаторів проекту Оксана Карповець-Лисенко.

Організатори заходу висловлююнь надію, що семінар-тренінг стане поштовхом для подальших успішно реалізованих проекті в селищі, які допоможуть вирішити нагальні проблеми громади.

Даний захід проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.