Семінар “Розвиток кадрового потенціалу селища Немішаєве”

03.09.17 у приміщенні Немішаївської міської бібліотеки відбувся громадський семінар “Розвиток кадрового потенціалу селища Немішаєве”.

Знову, як і раніше на тренінгу із написання проектів, зібрались 3 верстви активістів (молодь, середній вік та ветерани) і спільно обговорили основні потреби у забезпеченні селища на майбутнє фахівцями, та окреслили основні способи підтримки молодіжної підготовки. Додатково учасники обговорили основні напрямки економічного розвитку селища і внесли правки у документ, який ляже в основу подальшої стратегії.

Учасники семінару визначили, що для успішної реалізації будь-якого заходу важливою є тріада люди (споживачі послуг) – ресурси (простір, обладнання) – колектив (відповідальний персонал, який забезпечує сценарій, рекламу, облік і звітність).

Визначені точки прикладення подальших зусиль: гурткова робота і альтернативна освіта, навчальні тематичні тренінги, розширення профорієнтації, підтримка молодіжних ініціатив. Надалі учасники включаться у підготовку до дня селища, а також інших цікавих заходів, як з розвитку селища, так і з розвитку особистих якостей. 

Юрій Дубовенко 

Залишити відповідь